top of page
88a9a920-0ea8-49b8-96a7-b96a41cec383.jpeg

Dvēseles ceļojums dabā. Praktisks trīs dienu ievadkurss ekopsihologa Bila Plotkina izstrādātajā sevis iepazīšanas pieejā.

28.–30. jūnijs

"Dvēseles ceļojums dabā" ir trīs dienu kurss, kas aicina uz aizraujošu un atklājošu piedzīvojumu dabā, kurā tiks izmantota Bila Plotkina izstrādātā dvēseles mākslu (soulcraft) metode. Tā palīdz izveidot dziļāku saikni ar savu patieso “es” un dabu. Šī ir laba iespēja atraisīties no ikdienas steigas un digitālā trokšņa, lai atklātu savas dvēseles dziļākos slāņus un atjaunotos, iedvesmojoties no neskartās dabas skaistuma.

 

Kursa galvenie akcenti:

• Lielāko daļu laika pavadīsim ārpus telpām, ļaujoties dabas mieram un spēkam, kas palīdz sevi izzināt un autentiski izpaust.

• Veltīsim laiku klusumam un vienatnei, kas ļaus dziļāk uztvert savu iekšējo balsi un dabas ritmus.

• Izmantojot radošās izpausmes prakses, piemēram, zīmēšanu, rakstīšanu un kustību, dalībnieki varēs paust savas iekšējās pieredzes un sajūtas.

• Izmantojot dažādus vingrinājumus, radošumu un simbolisko ceļošanu, mēs izpētīsim savas dvēseles ainavas, meklējot personīgās izaugsmes un dzīves dziedināšanas atslēgas.

 

Kāpēc piedalīties?

Kurss ir domāts ikvienam, kas vēlas izveidot dziļāku saikni ar sevi un dabu, kā arī atklāt savu dzīves uzdevumu un skaidrāk izprast savu lomu mūsu pasaulē. "Dvēseles ceļojums dabā" sniedz drošu un atbalstošu vidi, kurā varēsiet pētīt, atklāt un izpaust savu autentisko esību.

Aicinām pievienoties šajā aizraujošajā ceļojumā, lai kopā meklētu, atklātu un svinētu savu unikālo dvēseles dāvanu, kas gaida, lai tā tiktu atklāta un līdzdalīta pasaulē.

 

Mērķauditorija: cilvēki, kurus interesē dabas un dvēseles noslēpumi.

Kursu vada:  Georgs Rubenis, Lassalle Kontemplationsschule via integralis sertificēts kontemplācijas skolotājs

G. Rubenis ir Animas ielejas institūta (Animas Valley Institute, ASV) skolotāju mācību programmas dalībnieks. Viņš kā via integralis kontemplācijas skolotājs un Animas ielejas institūta pavadoņu programmas māceklis uzsver garīgās divvalodības mācīšanās nozīmi. Iespējams, vairāk nekā vienas garīguma valodas apgūšana mūsdienu cilvēkam var palīdzēt autentiskāk uztvert savā dvēselē notiekošo un precīzāk izmantot seno tradīciju atklātos tēlus garīgās izaugsmes atbalstam. Meditācija kā vērības prakse, no vienas puses, un maģiski mītiskās, dabas psiholoģijā sakņotās prakses, no otras puses, katras savā veidā ļauj tuvoties cilvēka dvēseles noslēpumam, izmantojot atšķirīgu valodu un tēlus. Tās māca mūs nonākt pie tās pieredzes, kas allaž atrodas viņpus cilvēciskiem vārdiem un priekšstatiem.

 

Norises vieta: garīgo prakšu centrs Stacija, Ventspils novada Lūžņas ciems, www.stacija.lv.

Kursa maksa: 393 EUR (ieskaitot PVN 12%), nakšņojot teltī ar ērtu matraci, vai 448 EUR (ieskaitot PVN 12%), nakšņojot istabiņā.

Ja vēlaties nakšņot istabiņā, tad lūdzu rakstiet lita@stacja.lv , viņa nosūtīs papildus rēķinu.

Cenā iekļautas 7 ēdienreizes.

Kursa darba kārtība

Piektdiena

12.00                            Sākums

Svētdiena

14.00                            Noslēgums

Lai pieteiktos pasākumam lūdzu sūtiet e-pastu lita@stacija.lv

bottom of page