Fri, Aug 20 | Luznas stacija

Ievads Dvēseles mākslās

Ievads Dvēseles mākslās ir trīs dienu pieredze, kuras laikā varēsiet iegūt, iespējams, savu pirmo pieredzi ienirstot savas nepieradinātās dvēseles dziļumos. Programmas laikā aicināsim sastapties ar savu dvēseli un iepazīt tās īpašo un krāšņo individualitāti.

Time & Location

Aug 20, 12:00 PM – Aug 22, 2:00 PM
Luznas stacija, Luzna, Targales pagasts, LV-3601, Latvia

About The Event

Dalībnieku skaits: 16

Dalības maksa:

350€ nakšņojot aprīkotās teltīs

450€ nakšņojot divvietīgā numuriņā

Programmas apraksts: Ievads Dvēseles mākslās ir trīs dienu pieredze, kuras laikā varēsiet iegūt, iespējams, savu pirmo pieredzi ienirstot savas nepieradinātās dvēseles dziļumos. Programmas laikā aicināsim sastapties ar savu dvēseli un iepazīt tās īpašo un krāšņo individualitāti. Ievads Dvēseles mākslās ir intensīva un koncentrēta programma, kas iekļauj kā individuālus tā arī grupas uzdevumus un prakses.

Intensīvās programmas noslēgumā jūs gūsiet pirmo pieredzi, sapratot sevi un atklājot savu vietu pasaulē no dvēseles skatpunkta. Skaidrāk apjautīsiet savas dvēseles dāvanas, bagātinot savu garīgo pasauli un ieraugot sevi, dabu un pasauli ar citām acīm.

Ievads Dvēseles mākslās ietver:

Padomes apli

Iepazīšanos ar tumsu

Darbu ar sapņiem

Dvēsles dzeju

Pašizveidotās ceremonijas

Sarunāšanos ar dabu

Apakšzemes pastaigas dabā

un citas prakses

Norises vieta: Lūžņas stacija. Ventspils novads, Tārgales pagasts, Lūžņas ciems.

Dzīvošana vienvietīgās teltīs, kas aprīkotas ar matraci, naktsskapīti un gaismiņu. Teritorijā atrodas ēdamzāle, pilnībā aprīkotas dušas un tualetes. Teritorijas karte

Programmas vadītāji:

Raina Loka

Georgs Rubenis, Animas ielejas institūta pavadoņu mācību programmas māceklis, Lasāla konteplācijas skolas Via Integralis skolotāju programmas dalībnieks

"Silvanus", Targales pagasts, Ventspils novads LV3601

©2020 Soulcraft