top of page
02ebf87b-7f50-40e6-8187-f218b5ddf4e9.jpeg

Rituālu gudrība: dvēseles ceļš cauri dzīves pārmaiņām

1.–4. augusts

Rituālu gudrība: dvēseles ceļš cauri dzīves pārmaiņām

 

Aicinām tevi piedalīties īpaši veidotā četru dienu kursā "Rituālu gudrība: dvēseles ceļš cauri dzīves pārmaiņām", kurā iespējams atklāt, kā senie rituāli un pārejas ceremonijas var mūsdienu cilvēkam palīdzēt saglabāt līdzsvaru dzīves pārmaiņās, veicināt personisko izaugsmi, kā arī atjaunot saikni ar dabu un mūsu patieso es.

 

Kurss balstīts ASV ekopsihologa Bila Plotkina Animas ielejas institūta (Animas Valley Institute) izstrādātajā metodē - soulcraft jeb dvēseles mākslas.

 

Kas ir rituāli un kāpēc tie ir svarīgi?

Rituāli nav tikai senas, nesaprotamas tradīcijas. Rituāli ir spēcīgas simboliskas darbības, kas palīdz mums izpaust dziļākās sajūtas, sadarboties ar dzīves pārmaiņām, kā arī dziļi apzināties un svinēt svarīgus dzīves notikumus. No cilvēka dzimšanas līdz nāvei, rituāli mūsu dzīves ceļam piedāvā struktūru un atklāj tā dziļāko nozīmi.

 

Ko kurss piedāvā?

Kurss piedāvā drošu un atbalstošu ietvaru, kurā dalībnieki var izpētīt rituālu nozīmi savā dzīvē. Mēs piedāvājam:

Ievadu rituālu pasaulē: apskatīsim ne tikai rituālu kultūrvēsturisko nozīmi, bet arī to pielietojuma iespējas mūsdienās.

• Personisko rituālu izstrāde: jums būs iespēja veidot personiskus rituālus, kas atbilst katra individuālajām vajadzībām un palīdz sekmīgi sadarboties ar dzīves pārmaiņām.

• Pārejas ceremonijas: iepazīsim dažāda veida pārejas ceremonijas, kas palīdz integrēt pārmaiņas un atjaunot dvēseles līdzsvaru.

• Saikne ar dabu: atklāsim, kā dabas elementi un simboli var bagātināt mūsu rituālus un veicināt dziļāku saiti ar mūsu pasauli.

 

Kam šis kurss ir domāts?

Kurss ir piemērots ikvienam, kas meklē sev atbilstošāko un labāko veidu, kā 
pārvaldīt dzīves pārmaiņas, atrast dziļāku saikni ar sevi un apkārtējo pasauli, vai vienkārši vēlas izprast rituālu spēku un nozīmi savā dzīvē. Nav svarīgi, vai jūs esat iesācēji vai jau pazīstat dvēseles mākslu metodes, šis kurss piedāvā vērtīgus atklājumus un iespējas ikvienam.

 

Pievienojies mums šajā ceļojumā!

"Rituālu gudrība: dvēseles ceļš cauri dzīves pārmaiņām" ir vairāk par semināru; tas ir ceļojums pretī atklāsmei un izaugsmei. Aicinām atsaukties un iesaistīties šajā ceļojumā, atklājot rituālu spēku, kas spējīgs pamodināt un pārveidot tavu dzīvi.

 

Kursu vada:  Georgs Rubenis, Lassalle Kontemplationsschule via integralis sertificēts kontemplācijas skolotājs

G. Rubenis ir Animas ielejas institūta (Animas Valley Institute, ASV) skolotāju mācību programmas dalībnieks. Viņš kā via integralis kontemplācijas skolotājs un Animas ielejas institūta pavadoņu programmas māceklis uzsver garīgās divvalodības mācīšanās nozīmi. Iespējams, vairāk nekā vienas garīguma valodas apgūšana mūsdienu cilvēkam var palīdzēt autentiskāk uztvert savā dvēselē notiekošo un precīzāk izmantot seno tradīciju atklātos tēlus garīgās izaugsmes atbalstam. Meditācija kā vērības prakse, no vienas puses, un maģiski mītiskās, dabas psiholoģijā sakņotās prakses, no otras puses, katras savā veidā ļauj tuvoties cilvēka dvēseles noslēpumam, izmantojot atšķirīgu valodu un tēlus. Tās māca mūs nonākt pie tās pieredzes, kas allaž atrodas viņpus cilvēciskiem vārdiem un priekšstatiem.

 

Norises vieta: garīgo prakšu centrs Stacija, Ventspils novada Lūžņas ciems, www.stacija.lv.

Kursa maksa: 493 EUR (ieskaitot PVN 12%), nakšņojot teltī ar ērtu matraci, vai 549 EUR (ieskaitot PVN 12%), nakšņojot istabiņā.

Ja vēlaties nakšņot istabiņā, tad lūdzu rakstiet lita@stacja.lv , viņa nosūtīs papildus rēķinu.

Cenā iekļautas 10 ēdienreizes.

 

Kursa darba kārtība

Ceturtdiena

12.00                            Sākums

Svētdiena

14.00                            Noslēgums

Lai pieteiktos pasākumam lūdzu sūtiet e-pastu lita@stacija.lv

bottom of page