Thu, Aug 18

|

Lūžņa

Mana mītiskā “es” ceļojums dvēseles pasaulē (Programma latviski)

Aicinām pievienoties četru dienu intensīvā un dziļā piedzīvojumā tajā reti pieminētajā pasaulē, kurā katrs mēs pavadām lielāko daļu savas dzīves – savā domu, tēlu, sapņu, piedzīvojumu un pārdzīvojumu zemē.

Mana mītiskā “es” ceļojums dvēseles pasaulē (Programma latviski)

Time & Location

Aug 18, 12:00 PM – Aug 21, 12:00 PM

Lūžņa, Unnamed Road, Lūžņa, Tārgales pagasts, LV-3601, Latvia

About The Event

Programmas norises vieta: Lūžņas Stacija

Dalībnieku skaits: 20

Izmaksas: 500 EUR, dzīvojot iepriekš sagatavotā teltī ar ērtu matraci vai 600 EUR, dzīvojot divvietīgā istabiņā

Aicinām pievienoties četru dienu intensīvā un dziļā piedzīvojumā tajā reti pieminētajā pasaulē, kurā katrs mēs pavadām lielāko daļu savas dzīves – savā domu, tēlu, sapņu, piedzīvojumu un pārdzīvojumu zemē. Kopīgi ieskatīsimies tās norisēs, iepazīsim tajā dzīvojošos tēlus. Iespējams – pirmo reizi nosauksim tos vārdā, iespējams – dosim tiem jaunus vārdus. Iespējams – ieraudzīsim kā šie manis paša tēli, šie mani varoņi, mani antivaroņi un arhetipi ir veidojuši un ietekmējuši manu domāšanas veidu, manu uztveri, jā, varbūt pat visu manu dzīvi. Un, iespējams, ja mēs būsim pietiekoši vērīgi un pacietīgi, ieraudzīsim savas dzīves musturu un sajutīsim tās tāles, tos virzienus un tās vēja pūsmas, kur dzīve vēlas, lai es nonāktu, lai es tiešām varētu kļūt par to savas dzīves varoni par kādu Dzīves Lielā Mistērija aicina mani būt.

Apraksts: Vienīgā lieta, kas paliek pēc katra no mums ir stāsts. Cilvēktapšanas stāsts. Katram savs. Katram īsts, patiess, grūts, bet tik pasakaini skaists. Iespējams, ka vienīgais veids, kā es citiem – un bieži arī pats sev – par sevi varu pastāstīt, ir izstāstot stāstu. Vai ir kāds cits veids, kā es varu kādam parādīt savas dzīves musturu, savas dzīves līkločus, dažādās daudzu piedzīvoto mazo notikumu nianses, lomas un veidus, kā tie vēlāk atspoguļojušies manā dzīvē?

Aicinām ienirt mītiskajā stāstu, tēlu, arhetipu, prinču un princešu, varoņu un gūstekņu, mitoloģisku būtņu un vienkāršu zemnieku pasaulē. Pasaulē, kurā varam ne tikai izstāstīt savu stāstu sev un citiem, bet atkal un atkal izdzīvot to no jauna, katru reizi atklājot vēl nebijušu šķautni, vēl nenolasītu zemtekstu un vēl nesaskatītu saikni ar maniem lēmumiem, vērtējumiem, vērtībām un uzskatiem.

Programmas vadītāji:

Raina Loka: Raina ir dzīvības meklētāja, mūžīgā visa jaunā sveicēja. Raina ir tā, kas aicina – kas caur praksēm, uzdevumiem – neatkarīgi no tā vai tās ir grupas vai individuālas sarunas – ielūdz atvērties, doties tālākos dvēseles plašumos. Raina ir tā, kas prot klausīties, kas sadzird vairāk nekā tiek pateikts, kas palīdz saklausīto atklāt pašam runātājam.

Kā via Integralis kontemplāciju skolotāju programmas dalībniecei, integrālajam koučam un dvēseles dzīļu plašumiem atvērtai praktizētājai, Rainai ir bijusi iespēja mācīties klausīties, mācīties patiesi ieklausīties. Rainas garīgais ceļš ir atvērts aicinājumiem citiem. Caur uzklausīšanu, caur pamanīšanu un vērības praksēm, pamanīt īsto brīdi katrā, kad izteikt jaunu ielūgumu doties vēl tālāk un vēl dziļāk. Un, ne tikai akli aicināt doties tālāk, bet pavadīt šajā robežas šķērsošanas mirklī, pavadīt, lai kādu brīdi dotos līdzi.

Georgs Rubenis: Georgs ir dvēseles eksperimentētājs, sirds navigators, dzīļu alpīnists, kas vada grupas un seminārus un pats arī piedalās dažādās praksēs. Georgs ir vērpšanas meistars, kas vienotā spēcīgā pavedienā prot savīt un ietērp visu to, ko Lielais Otrs attiecīgajā brīdī piedāvā ieaust. Katrs virves posms vienmēr ir nedaudz atšķirīgs, un atbilstošs tam, kas to vēros.

Georgam kā Animas Ielejas institūta pavadoņu programmas māceklim un via Integralis kontemplācijas skolotāju programmas dalībniekam ir iespēja mācīties garīgās pasaules divvalodību. Gan to, ko sniedz meditācijas, komtemplācijas, jā arī kristīgi orientētās, prakses no vienas puses, gan maģiski mītiskās, dabas psiholoģijā balstītās – no otras. Garīgā divvalodība ļauj saprast un paskaidrot vienas un tās pašas norises cilvēkos dažādos terminos un dažādos veidolos. Tā dod plašāku skatu uz tām norisēm mūsos, kuras ir tik sarežģīti ietērpt vārdos.