top of page
7ee730a9-eb78-47bd-a46c-130ca62a2523.jpeg

Viena diena Dvēseles mākslās:

Dvēseles ceļojums vasarā

10. jūnijs

Viena diena Dvēseles mākslās: Dvēseles ceļojums vasarā

Iepazīstinām ar mūsu vienas dienas programmu "Dvēseles ceļojums vasarā", ko iedvesmojušas Bila Plotkina grāmatas "Dvēseles mākslas" un "Mežonīgais prāts". Šī programma ir iespēja izpētīt savas dvēseles pirmatnīgumu, savas dzīves ceļojuma augšupejas un lejupejas, savas ilgas, kā arī dvēseles valodas gudrību un tās aicinošo balsi.

 

Šī programma norisināsies zem klajas debess, un tā būs dabā balstīta pieredze. Programma nav balstīta lekcijās, tā vietā tā ir vērsta uz praktiskiem uzdevumiem un pašizpēti. Programma notiks vasarā, tāpēc tajā izvērsti iepazīsim B.Plotkina veidotās savvaļas prāta kartes dienvidu aspektu, jo īpaši emocijas, kustību un citas dienvidu šķautnes.

 

Šī programma ir paredzēta ikvienam, kurš vēlas atklāt savas dvēseles unikālos aspektus un gūt dziļāku izpratni par sevi. Izmantojot šo programmu, jums tiks dota iespēja vienu dienu izdzīvot dvēseles mākslās un iepazīt savu unikalitāti. Programma būs iespēja savienoties ar dabu un sevi, kā arī veltīt laiku, lai ieklausītos savas dvēseles gudrībā. Pievienojieties mums šajā vienas dienas ceļojumā un atklājiet savas dvēseles dzidro skaistumu.

 

Programmu izstrādājuši Bila Plotkina "Animas Ielejas institūta" (Animas Valley Institute) skolotāju programmas dalībnieki Raina Loka un Georgs Rubenis.

Mērķauditorija: cilvēki, kurus interesē dabas un dvēseles noslēpumi un kuri vēlas drosmīgi satikties ar savas dzīves neredzamajiem šķēršļiem un mācīties tos pārvarēt.

Kursu vada: Raina Loka un Georgs Rubenis. Viņi ir Animas ielejas institūta (Animas Valley Institute, ASV) skolotāju mācību programmas dalībnieki un Lassalle Kontemplationsschule via integralis sertificēti kontemplācijas skolotāji.

Rainai kā via integralis kontemplācijas skolotājai, integrālajam koučam un dvēseles dzīļu plašumiem atvērtai praktizētājai ir bijusi iespēja mācīties klausīties, patiesi, dziļi ieklausīties. Rainas garīgais ceļš ir atvērts aicinājuma sadzirdēšanai sev un cilvēkam blakus. Caur uzklausīšanu, pamanīšanu un vērības praksēm viņa uztver īsto brīdi, kas mudina doties tālāk un dziļāk, un ne tikai aicina doties tālāk, bet arī ir blakus šajā robežas šķērsošanas mirklī.

 

Georgs kā via integralis kontemplācijas skolotājs un Animas ielejas institūta pavadoņu programmas māceklis uzsver garīgās divvalodības mācīšanās nozīmi. Iespējams, vairāk nekā vienas garīguma valodas apgūšana mūsdienu cilvēkam var palīdzēt autentiskāk uztvert savā dvēselē notiekošo un precīzāk izmantot seno tradīciju atklātos tēlus garīgās izaugsmes atbalstam. Meditācija kā vērības prakse, no vienas puses, un maģiski mītiskās, dabas psiholoģijā sakņotās prakses, no otras puses, katras savā veidā ļauj tuvoties cilvēka dvēseles noslēpumam, izmantojot atšķirīgu valodu un tēlus. Tās māca mūs nonākt pie tās pieredzes, kas allaž atrodas viņpus cilvēciskiem vārdiem un priekšstatiem.

Norises vieta: Rīgā, Bieriņos

Kursa maksa: 99 EUR (ieskaitot PVN).

Cenā iekļauts:

1x klātienes diena1x individuālā mentoringa stunda ar vienu no programmas vadītājiem

Kursa darba kārtība

10. jūnijs; 9:00 - 20:00

bottom of page