top of page
efb52382-61b7-4224-a996-f4544e74bb75.jpeg

Dvēseles mākslas:

Rudens vizošā tumsa

14. oktobris, sākums klātienē Rīgā, pēc tam 8x tiešsaistē

Dvēseles mākslas: Rudens vizošā tumsa

Aicinām doties pusotra mēneša tiešsaistes ceļojumā, iepazīstot savas dvēselēs dzīlēs mītošos dziedējošos resursus un savu ēnas pusi.

 

Šajā tiešsaistes programmā lūkosim sastapt paši sevi. Kas ir tās lietas, kas uznirst manas dvēseles un mana prāta virspusē, kad norimst gaisma? Kas ir tās lietas, kas atklājas brīžos, kad rudenīgā vakarā laižos miegā? Ko miega un sapņu valstība var man pastāstīt? Un kas ir tās iespējas, kas mūsos mostas ik rītu? Kas ir tie manas dvēseles resursi, kas vienmēr spēj izvadīt manu cauri pat vistumšākajai rudens naktij, šaubām, nenoteiktībai, satraukumam? Ko es varu iegūt no iepazīšanās ar tumsu? Kas ir tās manas kvalitātes, spējas un prasmes, kas tikai kopā ar ēnas apzināšanos var izlauzties gaismā un tapt redzams?

 

Mēs mācīsimies iepazīt arī savas uz citiem cilvēkiem vērstās projekcijas, atklāt mūsu ego aizsargājošajām daļas un to vai mūsu aizsardzības stratēģijas ļauj vai neļauj mums turpināt mācīties, augt un pilnveidoties, kļūstot par pilnīgākām un autentiskākām būtnēm.

 

Programmu izstrādājuši Bila Plotkina "Animas Ielejas institūta" (Animas Valley Institute) skolotāju programmas dalībnieki Raina Loka un Georgs Rubenis.

Mērķauditorija: cilvēki, kurus interesē dabas un dvēseles noslēpumi un kuri vēlas drosmīgi satikties ar savas dzīves neredzamajiem šķēršļiem un mācīties tos pārvarēt.

Kursu vada: Raina Loka un Georgs Rubenis. Viņi ir Animas ielejas institūta (Animas Valley Institute, ASV) skolotāju mācību programmas dalībnieki un Lassalle Kontemplationsschule via integralis sertificēti kontemplācijas skolotāji.

Rainai kā via integralis kontemplācijas skolotājai, integrālajam koučam un dvēseles dzīļu plašumiem atvērtai praktizētājai ir bijusi iespēja mācīties klausīties, patiesi, dziļi ieklausīties. Rainas garīgais ceļš ir atvērts aicinājuma sadzirdēšanai sev un cilvēkam blakus. Caur uzklausīšanu, pamanīšanu un vērības praksēm viņa uztver īsto brīdi, kas mudina doties tālāk un dziļāk, un ne tikai aicina doties tālāk, bet arī ir blakus šajā robežas šķērsošanas mirklī.

 

Georgs kā via integralis kontemplācijas skolotājs un Animas ielejas institūta pavadoņu programmas māceklis uzsver garīgās divvalodības mācīšanās nozīmi. Iespējams, vairāk nekā vienas garīguma valodas apgūšana mūsdienu cilvēkam var palīdzēt autentiskāk uztvert savā dvēselē notiekošo un precīzāk izmantot seno tradīciju atklātos tēlus garīgās izaugsmes atbalstam. Meditācija kā vērības prakse, no vienas puses, un maģiski mītiskās, dabas psiholoģijā sakņotās prakses, no otras puses, katras savā veidā ļauj tuvoties cilvēka dvēseles noslēpumam, izmantojot atšķirīgu valodu un tēlus. Tās māca mūs nonākt pie tās pieredzes, kas allaž atrodas viņpus cilvēciskiem vārdiem un priekšstatiem.

Norises vieta: Pirmā tikšanās klātienē Rīgā, pārējās 8 reizes tiešsaistē

Kursa maksa:

Cena – 396 EUR, (ieskaitot PVN)

 

Cenā iekļauts:
1x klātienes diena
8x tiešsaistes tikšanās, katra ~3h garumā
1x individuālā mentoringa stunda ar vienu no programmas vadītājiem 

Kursa darba kārtība

14. oktobris, 10.00 – 18.00, sākums klātienē – Rīgā, Bieriņos

 

Tiešsaistes datumi/ laiki: 18.00 – 21.00
Oktobris: 16., 19., 23., 26., 30.
Novembris: 2., 6., 9.

 

Tiešsaistes tikšanās ierakstītas netiks!

bottom of page