top of page
6d2b8bcd-0836-46a8-a438-115c2f1c0e9c.jpeg

Viena diena Dvēseles mākslās:

Dvēseles ceļojums rudenī

16. septembris

Viena diena Dvēseles mākslās: Dvēseles ceļojums rudenī

Iepazīstinām ar mūsu vienas dienas programmu "Dvēseles ceļojums rudenī", kurā caur rudens sezonas prizmu pētīsim noslēpumu, mīlestību un iekšējo mīļoto. Šī programma ir veidota tā, lai to varētu aizvadīt brīvā dabā, rudens gaismas un krēslas stundu skaistuma ielenkumā.

 

Daba būs mūsu ceļvedis, kad mēs iedziļināsimies mīlestības un iekšējā mīļotā dziļākajos aspektos. Mēs pētīsim atlaišanas, transformācijas un gudrības tēmas, kas nāk līdz ar dabas cikla beigām. Rudens gadalaiks ir lieliska metafora dvēseles ceļojumam, un mēs izmantosim šo gadalaiku kā ceļvedi, lai izprastu mīlestības un iekšējā mīļotā noslēpumu.

 

Programma nebūs balstīta uz lekcijām, tā vietā tā būs vērsta uz praktiskiem uzdevumiem un pētījumiem. Mēs pētīsim rudens gadalaika emocijas, kustības un citus brīnumus un to, kā tas ir saistīts ar mīlestības un iekšējā mīļotā noslēpumu.

 

Šī programma ir paredzēta ikvienam, kas vēlas dziļāk izprast mīlestību un iekšējo mīļoto. Tā ir iespēja savienoties ar dabu un sevi, kā arī atklāt rudens gadalaika skaistumu un gudrību. Pievienojieties mums šajā vienas dienas ceļojumā un atklājiet noslēpumu un mīlestību, kas slēpjas mūsos.

 

Programmu izstrādājuši Bila Plotkina "Animas Ielejas institūta" (Animas Valley Institute) skolotāju programmas dalībnieki Raina Loka un Georgs Rubenis.

Mērķauditorija: cilvēki, kurus interesē dabas un dvēseles noslēpumi un kuri vēlas drosmīgi satikties ar savas dzīves neredzamajiem šķēršļiem un mācīties tos pārvarēt.

Kursu vada: Raina Loka un Georgs Rubenis. Viņi ir Animas ielejas institūta (Animas Valley Institute, ASV) skolotāju mācību programmas dalībnieki un Lassalle Kontemplationsschule via integralis sertificēti kontemplācijas skolotāji.

Rainai kā via integralis kontemplācijas skolotājai, integrālajam koučam un dvēseles dzīļu plašumiem atvērtai praktizētājai ir bijusi iespēja mācīties klausīties, patiesi, dziļi ieklausīties. Rainas garīgais ceļš ir atvērts aicinājuma sadzirdēšanai sev un cilvēkam blakus. Caur uzklausīšanu, pamanīšanu un vērības praksēm viņa uztver īsto brīdi, kas mudina doties tālāk un dziļāk, un ne tikai aicina doties tālāk, bet arī ir blakus šajā robežas šķērsošanas mirklī.

 

Georgs kā via integralis kontemplācijas skolotājs un Animas ielejas institūta pavadoņu programmas māceklis uzsver garīgās divvalodības mācīšanās nozīmi. Iespējams, vairāk nekā vienas garīguma valodas apgūšana mūsdienu cilvēkam var palīdzēt autentiskāk uztvert savā dvēselē notiekošo un precīzāk izmantot seno tradīciju atklātos tēlus garīgās izaugsmes atbalstam. Meditācija kā vērības prakse, no vienas puses, un maģiski mītiskās, dabas psiholoģijā sakņotās prakses, no otras puses, katras savā veidā ļauj tuvoties cilvēka dvēseles noslēpumam, izmantojot atšķirīgu valodu un tēlus. Tās māca mūs nonākt pie tās pieredzes, kas allaž atrodas viņpus cilvēciskiem vārdiem un priekšstatiem.

Norises vieta: Rīga, Bieriņi

Kursa maksa: 99 EUR (ieskaitot PVN)

Cenā iekļauts:

1x klātienes diena
1x individuālā mentoringa stunda ar vienu no programmas vadītājiem

Kursa darba kārtība

16. septembris, 10.00 – 19.00

bottom of page